Прохолодна "луска" від Columbia - OMNI-SHADE SUN DEFLECTOR 

Технологія OMNI-SHADE TM SUN DEFLECTOR - ще один інноваційний крок від Columbia і за великим рахунком її в рівній мірі можна віднести як до технологій охолодження, так і до технологій захисту. І дійсно, одночасно вирішуються дві задачі - з одного боку в результаті Ваше тіло не нагрівається не дивлячись на спеку, з іншого боку - шкідливе для організму ультрафіолетове випромінювання (причому обох типів променів) не вплине на Вашу шкіру.

І як це часто буває, все геніальне просто. Технологія Omni-Shade давно вирішила питання поглинання ультрафіолетового випромінювання і захисту шкіри людини, але необхідно було знайти рішення - як позбавити нас від відчуття спеки. І це рішення вже було - технологія активного охолодження Omni-Freeze. Але вчені-технологи Columbia не зупинилися на досягнутому. Як ми захищаємо салон нашого автомобіля від перегріву під час тривалої стоянки? Ми встановлюємо зсередини салону на лобове скло відображає "екран" з покриттям з фольги. Цей принцип був застосований і в даному випадку. На зовнішню сторону вироби звернені сріблясті точки, які відображають сонячні промені. Чи пам'ятаєте Ви щось подібне в "зимових" технологіях? Саме так. Металізована матриця Omni-Heat Reflective працює на віддзеркалення тепла виходить від тіла для повернення цього тепла до тіла. Також і тут, тільки відображення проиходит назовні.

Ну і крім усього іншого, футболки, бейсболки, поло (товари, в яких найчастіше застосовується нова технологія) придбали креативний і десь навіть трохи фантастичний вид своєрідної "луски", під якою не жарко.
І нарешті, варто додати, що Sun Deflector безумовно отримав схвалення і найширшу підтримку Фонду раку шкіри