Купувати в "Пілігримах" і просто і надійно і вигідно!

У нас ЗАВЖДИ Є АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ!

Читайте, телефонуйте, пишіть, питайте і ... робіть Ваші вигідні покупки!

ЧОРНА  П'ЯТНИЦЯ (акцію продовжено на ще один день) 

            (Замовлення, що надійшли до 21-00 28.11.2020  будуть оброблені за умовами поточної акції)

Друзі!

Оскільки національний карантин вихідного дня (зі своєю неблагозвучною абревіатурою) впевнено увійшов в нашу осінню реальність, ми оголошуємо про Чорну П'ятницю посеред тижня. Отже, умови прості - товари поточної колекції AW21 на три дні стануть дешевшими на 30% від стартової ціни, всі інші товари - на 50%. Часу на «поміркувати» немає, тільки три дні - з 25-го по 27-е листопада включно і ... залишки зменшуються щодня.

Як завжди, пріоритет в черзі обробки надаємо замовленням з повною передоплатою. Знижки Чорної П'ятниці ні з якими іншими не складаються. Наявність розмірів уточнюйте в ході оформлення замовлення.

Вдалого шопінгу!

LIKE, SHARE & FOLLOW  AW21

Друзі!

Поширення COVID-19 на планеті, на жаль, не зупинено і це нова реальність, в якій ми з Вами живемо. Але і життя наше не зупинено. Ми як і раніше подорожуємо, активно відпочиваємо і насолоджуємося спілкуванням з природою. У дні, коли уряд готує другу хвилю карантину, треба терміново готувати себе і своїх друзів до нової осінньо-зимової колекції Columbia і нової хвилі акцій від інтернет-магазину Piligrimy. Наші постійні покупці пам'ятають, що традиційно ми починаємо сезон продажів з введення стимулюючої знижки 15% за Like, Share and Follow в соціальних мережах. Саме зараз потрібно ловити можливість заощадити на новій колекції і зустрічати новий сезон з новим гардеробом. Акція працює з усіма нашими сторінками, групами і каналами в соц.мережах і месенджерах. У самому верхньому рядку сайту Ви знайдете іконки мереж і месенджерів. Покажіть, що Вам подобається наша сторінка - LIKE, поділіться нашою сторінкою або цим постом у своїй Хроніці зі своїми друзями - SHARE, підпишіться на наші канали - FOLLOW. Знижка 15% на будь-яку річ з колекції AW21 Ваша.

Все дуже просто ... так само, як і наші правила оплати і доставки. Як завжди, пріоритет обробки замовлень віддаємо замовленнями з повною передоплатою.

 Вдалих Вам покупок в нашому магазині