Купувати в "Пілігримах" і просто і надійно і вигідно!

У нас ЗАВЖДИ Є АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ!

Читайте, телефонуйте, пишіть, питайте і ... робіть Ваші вигідні покупки!

ВЕЛИКИЙ ЛІТНІЙ РОЗПРОДАЖ 2019 ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

Друзі! Терміново в «Пілігрими»!

16 вересня - останній день акції "Великий літній розпродаж 2019"! На наш обновленній сайт (до речі, можете вже відвідати і висловити свою реакцію, зауваження і побажання) вже додаються товари нової осінньо-зимової колекції AW20, яку ми представимо Вам через кілька днів. А ось мега знижка 50% на товари літніх колекцій з 17.09.2019 вже не буде діяти. Перевірте ще раз Ваш гардероб, можливо щось Ви не встигли купити або не було вільної хвилинки для замовлення під час відпустки. Ну звичайно ж, далеко не всі розміри є в наявності, такі закони жанру :) Але ми обов'язково відповімо на будь-яке Ваше питання і пошукаємо уважно. Телефонуйте, питайте, бронюйте, замовляйте! І не кажіть, що ми Вас не попереджали :) :) :)
Бажаємо вдалого шопінгу!

Злови осінню знижку ще влітку!

Друзі! Увага! Нова цікава акція!

Не за горами осінь і відповідно, введення нової осінньо-зимової колекції, тепер уже AW20. Хоча зараз, жарким літом, Ви навіть не згадуєте про майбутній сезон, про зміну і оновлення гардероба. Ми подумали про це і вирішили заздалегідь подбати про Вашу вигоду і про те, щоб пом'якшити перехід від «літа» до «зими» для Вашого гаманця. Вас чекає неймовірна знижка до 1000 грн на будь-який товар нової колекції AW20 з одним лише застереженням - розмір знижки не повинен перевищувати 20% від першої ціни товару. Цікаво? Ну тоді два слова про умови - тим більше, вона одна і дуже проста. Будь-яка Ваша покупка товару з поточної літньої колекції SS19 починаючи з 15 липня, гарантує Вам обіцяну осінню знижку. От і все. Так, так, Ви все правильно зрозуміли - зараз досить просто купити будь-яку футболку, шорти, сандалі, сорочку, штани, ... не важливо ... до речі, купити з поточною актуальною знижкою 30% і вже починаючи з першого ж дня опублікування товарів нової колекції AW20 мати знижку до 1000 грн. Ніяких спеціальних купонів, не забувайте, ми - інтернет-магазин і пам'ятаємо кожного нашого Покупця. Ви поки що не бачите товарів AW20, повірте, ми теж J, але впевнені, що в новій колекції обов'язково знайдеться річ, яка приверне Вашу увагу і ось тоді наша вагома знижка буде своєчасною підмогою для Вашої покупки.

Будь-який Покупець бере участь в цій акції, але тільки один раз. Знижка не сумується з жодними іншими акційними пропозиціями. А ми точно знаємо, що на старті продажів осінньо-зимової колекції це буде найкраща пропозиція.

Як завжди, пріоритет в терміновості обробки надається замовленнями по повній передоплаті. Вигідних Вам покупок!