Купувати в "Пілігримах" і просто і надійно і вигідно!

У нас ЗАВЖДИ Є АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ!

Читайте, телефонуйте, пишіть, питайте і ... робіть Ваші вигідні покупки!

АУ! Батьки! Або недитяча знижка після шкільних дитячих канікул

Мами, тата, бабусі, дідусі! Це саме Вас ми кличемо!

 

Нинішня осінь незвично тішить нас теплими днями навіть на початку листопада і це звичайно ж, приємно. Можна провести ще одні вихідні на природі разом з дітьми, побродити по жовтим осіннім листям і насолодитися теплими промінчиками сонця Але ... настання холодної пори неминуче. Звернули увагу, як підросли Ваші дітки та онуки? А ну давайте перевіримо їх гардероб! Поміститься ніжка в ще вчора зручні черевики? Чи вистачить ось цієї торішньої курточки до кінця зими або рукава вже закороткі? А Ви знаєте, що в деяких дитячих речах Columbia часто застосовують технологію крою Out Grown з можливістю подовження рукавів або штанин?

Спеціально для Вас, поки ще тепло, з сьогодні і до 14 листопада ми оголошуємо Недитячу Знижку 30% на весь дитячий асортимент, само собою зрозуміло, включаючи поточну актуальну колекцію. Вона невелика, це правда. Але до дати закінчення акції і від неї може нічого не залишитися. Пам'ятайте про це!

Ну тоді від слів до справи! Вперед в каталог товарів - категорія ДІТИ!

Як завжди, пріоритет в черзі обробки замовлень ми віддаємо замовленням з повною передоплатою. Віднесіться з розумінням до ситуації, коли на сайті товар ще є, а за фактом на жаль, вже продано. Покваптеся і Ви обов'язково встигнете!

Вдалих обновок Вашим малюкам!

НЕ ТРИМАЙ В ТАЄМНИЦІ - РОЗКАЖИ  ДРУЗЯМ!

Нова колекція на сайті

Ось і осінь прийшла. Вранці і ввечері вже відчувається її прохолода. Друзі! Як і завжди, на початку сезону продажу будь-якої колекції, ми "вмикаємо" цю, вже добре знайому нашим постійним Покупцям акцію - 15% знижки на товар з нової колекції. Одна лише умова - ми просимо Вас прорекламувати нас в колі своїх друзів у Фейсбуці (Facebook). Для цього треба просто натиснути послідовно дві кнопки - Подобається і Поділитися (Like & Share) на нашій фан-сторінці або актуальному пості. Чесна угода - чи не так? Ми набуваємо з Вашою допомогою нових прихильників бренду і Покупців, ну а Ви отримуєте приємну знижку на найновіший товар. Такий розмір знижки на початку продажів колекції доступний тільки власникам Дисконтної карти COLUMBIA, які десятками покупок "заробляють" свій дисконт 15%. Ви ж отримуєте той же дисконт після простого натискання двох кнопок. Ми Вас зацікавили? Тоді - вперед в каталог! Осінньо-зимова колекція AW20 (осінь 2019 - зима 2020) вже чекає Вас на сайті. Колекція ще не вся і її поставка триватиме до середини жовтня, тому стежте за поповненням товарів в категоріях, які Вас цікавлять.

Комфортних Вам новинок!