Купувати в "Пілігримах" і просто і надійно і вигідно!

У нас ЗАВЖДИ Є АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ!

Читайте, телефонуйте, пишіть, питайте і ... робіть Ваші вигідні покупки!

СЕРПНЕВИЙ МЕГА РОЗПРОДАЖ

Друзі!

Складними виявилися і весна і літо 2020 року. Значні карантинні обмеження сильно скоригували Ваші, да і наші плани по поїздкам і подорожам. Ми так і не запропонували Вам літню колекцію SS20, повністю зосередившись на підготовці до нової осінньо-зимової колекції AW21. Однак це не означало, що Ви весь час сиділи вдома. Українці по-новому поглянули на свою рідну країну, друге «народження» пройшов внутрішній туризм, походи на природу, знайомство з визначними пам'ятками, про наявність яких раніше і не здогадувалися. Літо ще не закінчилося, майже весь серпень попереду, да і вересень обіцяє бути теплим ... втім, справжнього мандрівника погода ніколи не зупинить, чи не так?

Акція, яку ми пропонуємо Вашій увазі - Мега знижки на комплексну покупку аж до кінця серпня. На найдорожчу річ у єдиної покупці Вас чекає знижка 50%. Другий за номіналом ціни товар ми продамо з 70% знижкою. Дисконт по третьої речі складе 90%. В акції беруть участь товари будь-якої колекції Columbia, крім AW21 (яка ще й не поставлена) Така приваблива акція диктує і більш суворі умови проведення

- акція діє за умови повної передоплати (тому ймовірно, приверне увагу тих наших покупців, хто багато років купує у нас товари Columbia)

- з огляду на високий дисконт, доставка замовлення на Ваше відділення Нової Пошти - за Ваш рахунок (у разі, якщо замовлення складений з товарів з різних магазинів нашої мережі, кожна з доставок посилок оплачується Вами окремо)

- в разі повернення одного з товарів за погодженням з магазином, проводиться перерахунок для визначення суми повернення

Сподіваємося, що саме Вам пощастить зібрати комплексну покупку з одного магазину.

Вдалого шопінгу!