І ПІД ПАЛЮЧИМИ ПРОМЕНЯМИ БЕЗПЕЧНО... 

Кожен з нас пам'ятає, з якою насолодою ми відпочиваємо на літньому пляжі, намагаючись зібрати всі промінчики сонечка на себе. Але пам'ятаємо ми і про те, що сонячне випромінювання несе з собою не тільки тепло і гарну засмагу, спробуйте тільки позасмагати опівдні, та ще не використовуючи для шкіри лосьйони і креми, ... на жаль, майже завжди нам гарантовано погане самопочуття, стомленість, головний біль, опіки і ще зауваження сусіда по шезлонги "Е, батенька, так Ви згоріли!". Тому Ви, як досвідчені відпочивальники, обов'язково користуєтеся захисними засобами, змащуючи шкіру перед кожним виходом на сонце. А чи тільки жарким літом нас підстерігає шкідливий вплив сонячних променів? Ні в якому разі! Любителі зимового відпочинку на лижах в горах не дадуть збрехати, зимові сонячні опіки теж трапляються і вже тим більше, на високогірних курортах. Columbia Sportswear пропонує вам вирішити цю проблему кардинально і на новому якісному рівні.

Від чого рятує OMNI-SHADE?

Оскільки Columbia Sportswear ключову увагу приділяє функціональності одягу і екіпіровці, то не могла пройти повз проблеми шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання і сонячної радіації на шкіру людини, і вже тим більше, людини, яка веде активний спосіб життя. Дія кремів, мазей і лосьйонів досить ефективна ... Але ... тимчасово. Їх треба наносити кожен раз знову і знову. Будь-який одяг в принципі є перешкодою для випромінювання. А ось чи однакової? Ну звичайно ж, ні. Все залежить від того, з якого матеріалу вона створена, яке плетіння ниток або петель трикотажу, яка їх щільність, як сам матеріал реагує на сонячне випромінювання. Завдання стояло не з простих, - створити одяг із захисним ефектом постійно діючого крему для засмаги. Вчені досліджували властивості тканин.

В результаті численних експериментів, аналізу і досліджень отримані матеріали, які також, як і крем мають "лінійку UPF-фактора" від UPF15 (захищає від 93,3% UV-випромінювання) до UPF50 (захищає від 97,5% UV-випромінювання) . Зауважимо, що застосування цих тканин знайшло своє місце як в літньому одязі, так і в одязі для зимового і демісезонного відпочинку. І що особливо важливо, одяг не втратила своєї комфортності, дишимости, легкості.

І неважливо, де ви знаходитеся, - на жовтневій лісовій галявині, підставляючи обличчя останнім йде осіннім променям, стоїте на лижах перед захоплюючим дух спуском по сліпуче білому від гірського сонця снігу або просто йдете по весняній вулиці Вашого міста, насолоджуючись першим теплом і пробуджується природою. .. Не переживайте, в одязі з OMNI-SHADE від Columbia Ви захищені, можете насолоджуватися сонячними променями БЕЗПЕЧНО!