ЧАРІВНІ БЛАКИТНІ ТОЧКИ OMNI-FREEZE ZERO - ЛІДИРУЮЧА ТЕХНОЛОГІЯ ОХОЛОДЖЕННЯ  

Через рік після другої переможної сходинки в битві зі спекою Omni-Freeze Ice здавалося, що проблема вже вирішена остаточно. Охолодження поту і його швидке випаровування були вінцем перемоги ... але не для вчених-технологів Columbia. Питання стояло так: як посилити дію охолоджуючої пропитки, як закумулювати відчуття прохолоди, як розтягнути його в часі? 

У 2013-му відповідь була дана. Холодоагент (спеціальний полімер) був укладений в міні-колечка (блакитні точки) і розподілени по всій поверхні тканини. Тепер будь-яке виділення випарів в жарку погоду приводило в моментальному включенню тисяч міні-акумуляторів холоду, які охолоджувалися від зіткнення з потом, знижуючи таким чином температуру тіла і даруючи таку бажану в спеку прохолоду.

Фішка в тому, що відчуття прохолоди на тілі було не миттєвим, воно було пролонговано, створюючи довготривалий ефект. Жарко? Терміново шукайте на вулиці людину, одягнену в OMNI-FREEZE ZERO, щоб доторкнутися до неї :) :) :) ..., а ще краще - заходьте на www.piligrimy.com.ua та придбайте прохолодні футболки і сорочки, відчуйте, що таке справжня технологія охолодження!