ЯКЩО НЕ ПОТІЕШ ..., ТО ЦЕ НЕ НАВАНТАЖЕННЯ, ЦЕ НЕ СПОРТ!  

Будь-яке фізичне навантаження організму супроводжується процесом так званого "потіння" або випарами від тіла. І це нормально, так і має бути. З потом з організму виходять шлаки, відкриваються пори, організм починає "дихати" шкірою. Але на жаль, на шляху поту стоїть наш одяг і в більшості своїй, він гальмує відведення випарів, затримуючи їх на собі і на тілі. Звідси відчуття дискомфорту, як фізіологічного, так і естетичного характеру. Що вже говорити про людей, які не мислять свого життя без фізичної активності, спорту, руху? Дезодоранти не вирішують проблему, а лише поглиблюють її, вони лише доповнюють приємний аромат від щойно помитого, але не натрудженого тіла. Columbia Sportswear приділяє вирішенню цієї проблеми чимало зусиль протягом ось уже багатьох років з початку 90-х. І якщо дихаючі мембрани дозволяли частини випарів виходити назовні, то проблема прискорення і полегшення цього процесу була вперше вирішена вже в 1997-му році.

Як же "дихає" OMNI-WICK?

Секрет цієї технології полягає в самій тканині і особливості плетіння її волокон. Суть в тому, що випаровування від тіла вбираються тканиною виробу і відразу ж розподіляються по всій її поверхні, прискорюючи процес відведення вологи назовні. Ось чому ця технологія отримала свій розвиток при виробництві термобілизни і спортивного та тренувального одягу. Потіти стало значно комфортніше. Але технологи Columbia Sportswear вирішили не зупинятися на досягнутому.

У ЧОМУ Ж ОСОБЛИВІСТЬ OMNI-WICK EVAP? 

Питання стояло кардинально. Як прискорити процес відведення випарів ще більше. Адже дійсно, одна справа - десятихвилинна пробіжка і зовсім інше - постійні багатогодинні тренування, де "піт ллється рікою"! Довгих п'ятнадцять років наполегливих пошуків, суперечок, теорій, експериментів не пройшли даром. У 2012-му широким колам споживачів представляються вироби з новаторською технологією. Досягнення попередньої багаторазово посилені за рахунок того, що на внутрішній стороні наноситься своєрідна мережа з мікродорожек для реально моментального виведення вологи назовні. Піт, як такої, перестав бути проблемою. Біжиш, потієш, одяг сухий, піт не відчуваєш зовсім.

Звичайно ж, в першу чергу досягненням EVAP насамперед зацікавилися спортсмени-професіонали і люди тих видів діяльності, де постійне фізичне навантаження - норма.

  COLUMBIA SPORTSWEAR надає і Вам цю можливість. Оцініть свою активність і тяжкість навантаження і вибирайте одяг однієї з двох цих технологій.

Потійте на здоров'я!