ВПЕВНЕНОЮ ПРУЖИНИСТОЮ ХОДОЮ ЛЕГКО СТУПАЄМ ПО ЗЕМЛІ ! 

 Доводиться багато ходити? Втомлюються ноги? Чи відчуваєте, що тягнете за собою на ногах каторжні колоди? Ну да ну да! А не пробували ходити з легкістю і задоволенням? Люди давно мріють так ходити. Що тільки не виступало основою взуття ... і дерево, і метал, і гума, і каучук, і шкіра і багато іншого. Щось було жорстким, щось незручним, щось шкідливим ... Пошуки ідеального матеріалу мабуть не закінчаться ніколи. Але і успіхи і досягнуті результати на цьому шляху є.

Сміливо наступай на TECHLITE!

У чому ж відмінні риси Techlite? Тезово це звучить, напевно, так: - амортизація, вага, антибактеріальність. Чули, як в старі часи перевіряли якість випічки хліба? Та просто сідали на нього, після чого він повинен був самостійно прийняти колишню форму. Не знаю, наскільки доречна ця аналогія, але амортизаційні властивості Techlite - вище всяких похвал. Будь-яка нерівність рельєфу м'яко поглинається цієї підошвою. Вага настільки невідчутна, що так і хочеться сказати епітет про летючу ходу. Ну і нарешті, одвічний бич взуття - запахи. За рахунок антибактеріальної обробки вирішена і ця проблема. Що ж додати ще? Ах да! Ця підошва лежить в основі дуже стильного взуття від Columbia Sportswear.

Настійно рекомендую не слухати і не читати, а спробувати особисто походити в такому взутті. Нехай кожен новий Ваш крок стане Вашим зльотом.