У самому ідеальному випадку - ви точно знаєте свій розмір Columbia :). Якщо Ви постійний покупець продукції Columbia, то напевно знайомі з традиційною відповідністю розмірів Columbia (USA) особливостям Вашої фігури або форми ступні для взуття.

Як же бути в тому випадку, коли приміряти ніде, а відповідність розміра викликає певні сумніви? Чи є рішення цього питання або праві скептики, які стверджують, що одяг в Інтернеті купувати не можна? Заспокоїмо Вас! Таке рішення є і не одне! Перш за все, уважно вивчіть таблиці розмірів в цьому розділі.

Спосіб перший - Звірка вимірів з таблицями. Беремо сантиметрову вимірювальну стрічку (є в кожному будинку) і починаємо робити виміри. Важливо, щоб виміри виробляв хтось інший, а не Ви (під час поворотів, нахилів, піднімання рук вимірювання будуть спотворені). Заміри необхідно проводити в режимі нещільного притискання "сантиметра" до тіла, без здавлювання і без провисань. Мірка по взуттю - визначення довжини ступні в см. Для цього босою ногою (або в шкарпетці) поставте ногу на чистий аркуш паперу і за допомогою олівця і лінійки проведіть дві дотичних лінії - до носку (по великому пальцю) і до п'яти (крайня точка) . Приберіть ногу. Перпендикуляр між дотичними і буде довжиною вашої ступні. Візьміть аркуш паперу (або блокнот) і запишіть отримані результати. Порівняйте ці результати з даними таблиць відповідності розмірів

Спосіб другий: - Звірка з вимірами по речах. На допомогу прийде все той же "сантиметр". Правда тепер мірки знімаємо не з Вас, а з ваших речей. У чому суть цього методу? Ви берете свою власну річ, яку носите і вона Вам комфортна (ідеально підходить по фігурі). Важливо, щоб річ була однієї категорії з майбутньою покупкою у нас. Тобто, якщо Ви бажаєте придбати куртку, то і порівнювати виміри необхідно з даними вашої куртки, джемпер з джемпером, брюки з брюками і так далі. Відмінність вимірів в тому, що тепер ви знімаєте "зовнішні" мірки прямо з застебнутого Вашого одягу, розкладеного на рівній поверхні (стіл, підлога). Наведемо простий приклад. Ви хочете придбати пуховик. Берете  ваш старий пуховик, зручний для Вас, застібаєте його і в такому вигляді розкладає на столі або на підлозі. Потім сантиметром заміряє відстань від пройми до пройми (від пахви до пахви) якраз на рівні грудей - це "полубхват грудей", аналогічно по низу виробу, далі розмір від пройми до краю манжета (довжина рукава), перевертаємо пуховик і заміряємо лінію плечей по верхній точці від місць пришивання рукава. Заміри також записуємо, але зіставляємо вже не з таблицею, а зателефонувавши нам (або написавши нам в замовленні) - з результатами аналогічних вимірів у нас, але по вашій майбутньої покупці. Таким чином ми "виходимо" на Ваш розмір.

І пам'ятайте, підбір розміру - це завжди пошук компромісу. Не можна всіх людей розділити на п'ять-шість розмірних груп, яким вони повинні відповідати "міліметр в міліметр"

В описах товарів нашого сайту Ви часто можете зустріти символ Дельта. Це дюйм. І рівний він 2,54 см. Значна частина розмірів в американській сітці Columbia - це розміри в дюймах. Наприклад символ Δ 29" означає розмір покрокового шва 29 дюймів. Або розмір штанів 36/32. це теж дюйми. Чисельник дробу - обхват в дюймах по лінії пояса 91,5 см, а знаменник - ростовий показник. У чоловічих брюках їх два - 32 і 34. 32 відповідає зростанню до 180 см, 34 - вище 180 см.

У будь-якому випадку, при виникненні питань або труднощів у Вас, ми готові проконсультувати вас по телефону або листом на Ваше прохання.