МИ ЗАЛИШИЛИ СВІЙ СЛІД В НАЙБІЛЬШ ЦІКАВИХ КУТОЧКАХ ЗЕМЛІ! omni grip logo
Які вимоги до протектору ми зазвичай ставимо, коли вибираємо собі взуття? Звичайно ж, в першу чергу це залежить від призначення взуття і не варто порівнювати підметки модельних класичних туфель для паркетної підлоги з підметками щоденного міського, похідного або спортивного взуття. І тим не менше, є якісь базові критерії, одним з найважливіших є зчеплення з поверхнею рельєфу

Який же слід залишає OMNI-GRIP? Ð¿Ñ€Ð¾Ñ‚екторы для обуви коламбия omni grip

За більш ніж десять років існування цієї технології розроблено стільки різних типів матеріалу підметки і малюнка її протектора, що перерахування лише відніме Ваш час. Головне те, що для розробки детально досліджуються різні типи поверхні (пісок, камінь, мокрий бруд, сніг, трава, лід та інше) і зчеплення з ними підметки. Все було б простіше, якби підошва була одна. А тепер спробуйте підрахувати - десятки типів поверхонь, не менша кількість різних погодних факторів, широка лінійка температурного режиму використання, десятки малюнків, шкала глибини протектора, непрямі чинники двусезонності використання одночасно на декількох типах рельєфу ... Уявіть собі на хвилинку, скільки вимірів, експериментів, лабораторних досліджень стоїть за здавалося б, простий підметкою. Columbia Sportswear постійно веде роботу з удосконалення свого взуття, "закидаючи" свої підметки в такі неймовірні умови, що простому споживачеві і придумати щось складно.


Чудові результати в лінійці взуття Columbia Sportswear багато в чому пояснюються наявністю в ній настільки досконалою підметки. Вибір за вами!