Найлегше ТЕПЛО TURBODOWN і TURBODOWN WAVE 

Апофеозом боротьби з холодом в компанії COLUMBIA стали досягнення вчених-технологів в 2014-2015 роках, коли широкому колу прихильників бренду були запропоновані технології, що об'єднують практично всі ранні розробки OMNI-HEAT. Недарма рекламні борди з курткою WM5431 437 запам'яталися своїм слоганом "Пуховик на допінгу. Все законно". Звичайно ж, Ви розумієте, що допінг - це алегорія ... але вона передає саму суть нововведення. 

Так в чому ж головна "фішка" TurboDown? Уявіть собі, що на підкладковий шар Omni-Heat Reflective поклали шар Omni-Heat Insulated, буквально "зрощений" з шаром пуху вищої якості і замкнули всю цю композицію шаром зовнішнього матеріалу. Чого домоглися? Ефект був приголомшливий! Супертепла куртка при її суперлегкій вазі. Теплозберігаючі властивості пуху посилені штучним утеплювачем (ось він, той самий "допінг" для пуху). За рахунок природної тривимірної структури пуху і скопійованої з нього структури утеплювача, жодна цівка холодного повітря не проникне до Вашого тіла, вона просто "заплутається" в лабіринтах нового бар'єру. Було розроблено три лінії в колекції GOLD, Platimnum і Diamond. Відмінності у величині фактора FILL POWER і кількості (товщині) шару Omni-Heat Insulated. Чим вище величина фактора і менше шар утеплювача, тим легше і одночасно тепле виріб Ви отримуєте. Це здасться неймовірним, але куртку буквально можна згорнути і затиснути в кулак.

 

 

Технологія TurboDown Wave - ще одна варіація на тему полегшення і утеплення. Високоякісний пух обробляється водовідштовхуючою пропиткою і шар Omni-Heat Insulated проходить крізь пух хвилею, стикаючись то з підкладкою Omni-Heat Reflective, то з зовнішнім матеріалом верху виробу. Особливість тут в тому, що замість традиційних швів використана нове технологічне "ноу-хау" ламінації тканини з шаром утеплювача. Така хвильова (WAVE) конструкція не дозволяє холоду проникати всередину і також сприяє легковажності куртки.