Що таке Heat Seal? 

Традиційна технологія забезпечення тепла в пуховиках полягає в тому, що пух, пухо-пір'яна суміш або різні види штучних утеплювачів укладається в секції, комірки між зовнішнім матеріалом виробу і внутрішнім шаром (іноді підкладкою). Саме така закрита комірка з утеплювачем, який здатний утримувати повітря, є основою теплосберегающей функції пуховика. Різний склад утеплювача, його вага, щільність забезпечують пуховики для різних умов і температур. Але ....

У традиційному виробництві ці секції - комірки відокремлені один від одного швами. Шви - це прошивка кордонів секцій, осередків спеціальної ниткою. Голка досить тонка, нитка досить міцна .... і яким би досконалим не було виробництво, але ... будь яке перфорування зовнішнього матеріалу несе за собою ряд суттєвих недоліків, які рано чи пізно проявляться.. Перше - будь-який отвір від голки - "точка холоду" - канал доступу холодного повітря до тіла. Так, він мінімальний і практично нівеллірован на новому виробі, але тільки на новому. Поступово Ви експлуатуєте реч і ці отвори розширюються. А тепер друге - саме в ці отвори рано чи пізно полізе пух, а точніше - спочатку перо своєю гострою остю.

HEAT SEAL - технологія термічних швів. Вона виключає "точки холоду", вона виключає міграцію пуху або пухо-пір'яний суміші. HEAT SEAL - це герметичні комірки з утеплювачем. Ну і нарешті, це естетично радує око.