В ЧОМУ ПРИНЦИП ДІЇ OMNI-TECH?   

Технологія OMNI-TECH була зареєстрована в 1991 році і є власністю Columbia Sportswear. В основі лежить найтонша мембранна плівка Sympatex (раніше використана в космічній промисловості). По суті, на поверхню основної тканини (текстурний і міцний нейлон матового відтінку) нанесено шар микропористого поліуретану з впровадженими в нього керамічними частинками. Вони створюють додаткові мікропори для відводу випарів і зміцнюють конструкцію тканини, підвищуючи її зносостійкість. Основна ж місія мікропор (як втім, в більшості відомих дихаючих мембран) - бар'єр для води всередину і "зелене світло" випаровуванням від тіла назовні. Все дуже просто - розмір мікропор в тисячі разів менше розміру краплі води, але незрівнянно більше розміру молекули пара. Ну і "комфортним" доповненням служить обробка зовнішнього шару водовідштовхувальним складом DWR (Durable Water Repellent) для того, щоб краплі води не всмоктувалися, а  скочувалися з поверхні.

 

 

 

 

20 РОКІВ ПОТОМУ АБО УЛЬТРАДИХАННЯ OMNI-DRY  

Як і раніше, йдеться про мембрану, вологонепроникну та дихаючу. У чому ж відмінність? А в тому, що спостереження і дослідження показали, що в умовах підвищених фізичних навантажень на організм людини, випаровування від тіла настільки великі, що властивостей звичайної мембранної тканини не завжди буває достатньо.
Завдання полягало в тому, щоб при збереженні вологонепроникних характеристик, значно збільшити "дишимость" тканини. Було застосовано спеціально розроблене напилення, яке призвело до різкого збільшення "дихання". Ось чому ткхнолія Коламбія OMNI-DRY в рекламних слоганах компанії називають ультимативній технологією для активного відпочинку і спорту, тобто тих областей діяльності людини, де підвищені випаровування - щоденна реальність