ПО ВОДІ, АКИ ПОСУХУ? ...  ЗАПРОСТО! 

Дощ, бруд, мряка, калюжі, струмки - тяжкі випробування для нашого взуття. Звичайно ж, можна взутися в гумові чоботи і сміливо крокувати по калюжах ... правда, Ваші ноги при цьому не дихають, потіють, втомлюються. У наше століття технологій проблема проникнення вологи в взуття, проблема мокрих ніг вирішена давно і дуже багатьма компаніями-виробниками. Так в чому ж тоді полягає новаторське рішення Columbia? Скупий рядок слогана звучить просто - спеціальна технологія ламінування взуття та рукавичок. Що стоїть за цією фразою, в чому дійсно полягає секрет і чи секрет  це взагалі? Подивіться уважно на малюнок. Принципова відмінність OUTDRY полягає в простому терміні "ламінація", тобто матеріал верху взуття або рукавичок і вологонепроникний, але паропроникна мембрана стають єдиним цілим. Між ними немає жодного, нехай навіть мікроскопічного, зазору. В інших технологіях такий зазор існує і в нього, на жаль, потрапляє вода зовні і випаровування зсередини. Безумовно, ноги в цих технологіях теж будуть сухими ... але ось взуття, йому доведеться важче. Скупчення вологи, висихають з часом, а не відразу, чинять негативний вплив на зовнішній матеріал черевик або рукавичок, створюють середовище для розмноження бактерій і виникнення запахуА зараз зверніть увагу на наступний малюнок, який деталізує суть OUTDRY. У конструкції є повітряний прошарок ..., але де? А він знаходиться між внутрішнім підкладочним матеріалом взуття і ламінованим мембраною зовнішнім матеріалом. Повітряний шар потрібен, він вирішує в тому числі і проблему теплоізоляції, зате місця для скупчень вологи та поту просто немає. Випари виходять через пори мембрани і матеріал верху, а ось зовнішня волога (згадані мною дощ, калюжі, струмки і т.д.) не може проникнути крізь ламінований шар. Ось чому рекламні ролики COLUMBIA показують Вам героя. який не звертаючи уваги ні на що, вступає в калюжі й струмки без найменшої небезпеки промочити ноги.

До речі, автор цих рядків регулярно переконується в працездатності цієї технології в гірських походах і туристичних прогулянках.

Спробуйте і Ви пройтися по воді, аки посуху, купуючи в нашому магазині взуття із застосуванням технології OUTDRY. Ми звичайно ж не кличемо Вас слідом за Ісусом пройти по морю ... але дрібні водні перешкоди тепер Вам будуть дійсно дарма! Вступайте в клуб "Сухі ноги"!