103pc org создание и раскрутка сайта
Пятница, 10 Июль 2015 15:35

Акции Columbia

Покупать в "ПИЛИГРИМАХ" и просто и надёжно и выгодно!

У нас ВСЕГДА  ЕСТЬ  АКЦИИ  И  СКИДКИ!

Читайте, звоните, пишите, спрашивайте и ... делайте Ваши выгодные приобретения!

Акція "Фінальний зимовий розпродаж 2019 - комплекс 50-60-70          

(з 27 лютого по 3 березня 2019 року)

BWS 50 60 70 poster    

Дорогі друзі! 

Цілих 5 днів Мегаскідок на комплексну покупку, починаючи з ранку 27 лютого і до 3 березня включно! Отже, перша річ з Вашої комплексної покупки (найдорожча з усієї покупки) продається по акції BIG WINTER SALE зі знижкою 50%. Другий товар в покупці (менш дорогий) - знижка 60% від стартової ціни! Третю ж річ у Вашій покупці (товар з найменшою ціною) ми оцінимо на 70% дешевше за номінал! Так! Так! Так! Вам це не наснилося! Формула комплексної знижки - 50% - 60% - 70%! Телефонуйте, пишіть, питайте, уточнюйте ... і замовляйте! На жаль! Далеко не всі розміри є в наявності, такий вже сезон знижок і акцій. Тому не втрачайте часу, заходьте на сайт, виписуйте артикули і .... Чекаємо Ваших дзвінків і замовлень! Немає сенсу спочатку з'ясовувати наявність, а потім вирішувати - купувати чи ні. Поки Ви будете думати, товар буде проданий, навіть не сумнівайтеся. І повірте, ми Ваші друзі і будемо намагатися максимально швидко обробляти Ваші замовлення 
Не забувайте, якщо Ви після скоєння комплексної покупки, вирішите що одна з речей Вам не підходить, то повертати доведеться всю покупку.


Як завжди, в першу чергу будуть оброблятися замовлення, оформлені з повною передоплатою.  Приємних Вам покупок на Пілігримах! 

 

Акція "ЗИМОВИЙ СТРИБОК У ЛІТО          

(з 01 по 28 лютого 2019 року)

zimovy stribok poster    

Дорогі друзі!

Сподіваємося і щодня переконуємося в тому, що наші зимові акції і знижки приваблюють Вашу увагу. Зовсім скоро, вже через місяць, ми будемо вводити нову весняно-літню колекцію 2019 року. Дуже хочеться, щоб для наших постійних Покупців перехід до нової колекції став максимально м'яким і лояльним. А тому протягом усього лютого ми оголошуємо спеціальну акцію, яка стимулює Ваші перші весняні покупки! Отже, подробиці Зимового стрибка в літо: За будь-яку Вашу покупку товару з колекції AW19 в лютому (зрозуміло, з поточною знижкою) Ви отримуєте право придбання будь-якого товару з колекції SS19 зі знижкою до 700 гривень, але не більше 20% від початкової ціни товару. Таким правом Ви зможете скористатися протягом всієї весни з першого і до останнього її дня. Одна покупка в лютому дасть Вам пільгу на одну покупку навесні. Погодьтеся, це дійсно приємний і несподіваний бонус для придбання весняно-літніх обновок, особливо, на початку весни. Пам'ятайте, що цей бонус не додасть відсотків до весняних акцій і носитиме самостійний характер. Приємних придбань і взимку і навесні !

Як завжди, в першу чергу будуть оброблятися замовлення, оформлені з повною передоплатою.  

с предыдущими акциями нашего магазина Вы можете ознакомиться на архивной страничке Акций

shipping

shipping

shipping